Mikromoliya tashkilotlari
ATMOS jamoasi 2-4-iyun kunlari Amsterdamda bo‘lib o‘tadigan fintex, to‘lovlar va raqamli moliya sohasidagi eng yirik global tadbirlardan biri bo‘lgan Money20/20 Europe 2026 ko‘rgazmasida ishtirok etmoqda.
Money20/20 butun dunyodan yetakchi banklar, to‘lov tizimlari, fintex kompaniyalari, investorlar, texnologiya provayderlari va regulyatorlarni birlashtiradi. Aynan shu yerda sanoatning asosiy tendensiyalari muhokama qilinadi: sun’iy intellekt, o‘rnatilgan moliya, raqamli to‘lovlar, identifikatsiya, xavfsizlik va moliyaviy xizmatlarning kelajagi.
ATMOS uchun Money20/20 Europe’da ishtirok etish - bu, global professional hamjamiyatning bir qismi bo‘lish, xalqaro hamkorlikni rivojlantirish va onlayn to‘lovlar hamda rekurrent (takroriy) xizmatlar sohasidagi eng yaxshi jahon amaliyotini o‘rganish imkoniyatidir.
Biz raqamli biznes uchun zamonaviy to‘lov yechimlarini ishlab chiqishni va O‘zbekiston fintex ekotizimini xalqaro maydonda taqdim etishni davom ettirayapmiz.

ATMOS на Money20/20 Europe 2026: международный финтех-нетворк и новые возможности
Команда ATMOS принимает участие в Money20/20 Europe 2026 — одном из крупнейших мировых событий в сфере финтеха, платежей и цифровых финансов, которое проходит с 2 по 4 июня в Амстердаме.
Money20/20 объединяет ведущие банки, платёжные системы, финтех-компании, инвесторов, технологических провайдеров и регуляторов со всего мира. Именно здесь обсуждаются ключевые тренды индустрии: искусственный интеллект, embedded finance, цифровые платежи, идентификация, безопасность и будущее финансовых сервисов.
Для ATMOS участие в Money20/20 Europe — это возможность быть частью глобального профессионального сообщества, развивать международные партнёрства и изучать лучшие мировые практики в сфере онлайн-платежей и рекуррентных сервисов.
Мы продолжаем развивать современные платёжные решения для digital-бизнеса и представлять финтех-экосистему Узбекистана на международной арене.